Acest job a fost postat de mai mult de 40 de zile...
0

aplicanti

full time Electromecanic de intretinere si reparatii utilaje

la EGH Human Resources in Franta

EGH Human Resources angajeaza pentru clientul sau din Franta – Tehnician/ Inginer electromecanic de intretinere si reparatii utilaje

Cerinte

Studii de specialitate, experienta dovedita in domeniu, limba franceza nivel mediu - obligatoriu.

Responsabilitati

- asigura activitatea de intretinere si reparatii a echipamentelor si utilajelor;
raspunde de reviziile tehnice, stabileste necesarul de aprovizionare cu piese de schimb, masini pentru - efectuarea lucrarilor de intretinere si reparatii;
- intervine si remediaza in cel mai scurt timp defectiunile accidentale de natura mecanica sau electrica
executa lucrari de intretinere si reparatii a echipamentelor si utilajelor;
- utilizarea echipamentelor de protectie;
- respectarea procedurilor de igiena si securitate in munca;

Beneficii :

Va oferim contract de munca legal
Va oferim transport gratuit iar cazarea va fi asigurata de angajator
Salariul in functie de experienta

Nu se percep comisioane de intermediere.

Daca sunteti o persoana serioasa si motivata, va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavostra pe adresa de mail sau sa ne contactati la nr de telefon 0751 109 110

« inapoi
Esti convins ca anuntul nu este real? Reporteaza-l!
Recomanda unui prieten
Publicat in data de 17-05-2017
Vizualizari: 830 times